Pomóż nam ratować!

Pomóż nam ratować!

Dzisiaj zwracamy się do Was z prośbą o pomoc w spłaceniu faktur za leczenie zwierzaków, które do nas trafiły w ciągu ostatniego miesiąca.
O ile z pokryciem kosztów zabiegów sterylizacji/kastracji nie mamy problemów, bo na ten cel dostaliśmy dotację z Urzędu Miejskiego w Bytomiu, o tyle leczenie, wszelkie inne zabiegi, operacje, prześwietlenia, badania, testy, hospitalizację itd. musimy pokryć z własnej kieszeni, a na fundacyjnym koncie pustki 
Oprócz znanego Wam Karolka, który 11 kwietnia przeszedł amputację łapki, i który będzie przebywał w lecznicy jeszcze przynajmniej tydzień, oraz Kici, która miała operację ropomacicza trafiły do nas koty, którym, niestety nie udało się pomóc.
Czarny dziki kocur, po potrąceniu przez samochód trafił do lecznicy – potrzebne były zdjęcia RTG, USG, badania krwi – przeszedł operację drutowania szczęki, niestety nie udało się go uratować :(.
Młody kocurek po potrąceniu przez samochód miał zgruchotaną miednicę, połamane obie tylne łapki, przerwane kręgi – nie miał szans, ale … faktura za zrobione badania, między innymi zdjęcia RTG czeka na zapłacenie.
Stary, znaleziony w Karbiu, kocur także nie miał szans na przeżycie – faktura za zdjęcia, badania krwi, zrobione testy FIV/FELV dotrze do nas na początku maja.


Na szczęście nie wszystkie przypadki były tak smutne. 
Czarny kocur złapany do kastracji wymagał amputacji ogona i hospitalizacji – kastracje zapłacimy z dotacji, ale operację, badania krwi itd. już nie.
Wyciągnięty z kanału półroczny kocurek wymagał leczenia – w tej chwili przebywa w domu tymczasowym, gdzie dochodzi do siebie pod troskliwą opieką wolontariuszki.
Bura koteczka podobnie. Oba koty po wyzdrowieniu będą szukać domków.


Wiele złapanych do sterylizacji kotów wymaga wcześniejszego podleczenia, a co za tym idzie dłuższego przebywania w lecznicy, leków, badania krwi, karmy, żwirku, odpchlenia, odrobaczenia – to wszystko kosztuje.
Współpracujemy z 5 lecznicami, łącznie faktury opiewają na kwotę kilku tysięcy złotych miesięcznie.
CHATUL nie prowadzi działalności gospodarczej, utrzymujemy się wyłącznie z darowizn, bez Waszej pomocy nie będziemy mogli działać, dlatego dzisiaj prosimy POMÓŻCIE!
Konto: VW Bank 63 2130 0004 2001 0462 3484 0001 z dopiskiem “darowizna na cele statutowe” lub

https://chatul.pl/dotacje/ (online także wpłaty zagraniczne)

Zostaw komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.

four + five =