1 % (procent)

Strona główna / 1 % (procent)

Przekaż 1% podatku na pomoc zwierzętom, których nie oszczędzał los!

Nie jesteśmy wielką organizacją, robimy natomiast wielkie rzeczy dla zwierząt. Dla naszych podopiecznych i naszych działań każdy grosz jest na wagę złota. Przekazanie Fundacji CHATUL 1% podatku jest wspaniałym gestem miłości dla zwierząt, jest po prostu dobrym uczynkiem. Przekazanie 1% nic nie kosztuje i zajmuje tylko chwilę. Jeśli możesz, poproś o przekazanie 1% najbliższych, nasze zjednoczone siły mają moc zmieniania świata!

zwierzak 1

Tak jak ty potrzebuję do życia nie tylko jedzenia, ale także opieki, miłości i zrozumienia. Tak jak ty choruję i cierpię, ale w odróżnieniu od ciebie nie potrafię sobie pomóc. Jestem zdany na twoją dobroć i tylko na nią mogę liczyć w pełnym zła i niebezpieczeństw świecie.

zwierzak 2

Podopiecznymi CHATULA są również psy. Wolontariusze wiele razy ratowali ptaki, jeże i żółwie. CHATUL to miłośnicy zwierząt, którzy jeśli mogą pomóc – po prostu pomagają.

zwierzak 3

W imieniu moich czworonożnych braci i sióstr proszę cię o przekazanie 1% podatku na działalność CHATULA. W ten sposób podarujesz zdrowie i życie tym zwierzakom, które nie mają nikogo. CHATUL nie prowadzi działalności gospodarczej, nie zatrudnia pracowników, działa napędzany miłością do zwierząt!

 

zwierzak 4

Dzięki akcji sterylizacji i dokarmiania prowadzonej przez CHATUL jestem w końcu najedzona, a moje dzieci nie umierają w męczarniach. Wcześniej nikt nie widział naszego cierpienia. Nie wahaj się – przekaż 1% podatku na ratowanie niechcianych, chorych, porzuconych i głodnych zwierzaków!


Co zrobić by Wasz 1% do nas dotarł?

Możesz wypełnić swoje zeznanie podatkowe przez internet


Program do rozliczania PIT 2016 online - e-pity 2016

Rozliczając się w inny sposób należy wypełnić odpowiednią rubrykę w rocznym zeznaniu podatkowym zatytułowaną “Wniosek o przekazanie 1% podatku należnego na rzecz organizacji pożytku publicznego OPP”.
Wpisujemy:
Numer KRS: 0000312325
Wnioskowana kwota: obliczony przez Ciebie Twój 1%

Dziękujemy za każdą przekazaną darowiznę. Przekazany przez Was 1% na pewno zostanie wydany na pomoc zwierzętom w potrzebie!