9. urodziny CHATULA!

9. urodziny CHATULA!

CHATUL obchodzi dzisiaj 9 urodziny Trudno wprost uwierzyć, jak szybko zleciał ten czas. Przez nasze ręce i serca przeszło prawie 2000 zwierzaków, które leczyliśmy, sterylizowaliśmy i którym szukaliśmy domów. Większość historii, które mamy w pamięci skończyła się happy endami, a umowy adopcyjne zapełniają kolejny segregator. Czasem bywało nam ciężko, zwłaszcza gdy wygrywała choroba i mimo starań kot umierał. Każda godzina poświęcona na pomoc zwierzętom przyniosła rezultat i coraz więcej jest szczęśliwych, bezpiecznych, zdrowych i najedzonych zwierząt wokół nas.

Z całego serca dziękujemy darczyńcom, którzy wspierali nasze działania. Dzięki Waszej ofiarności nasi podopieczni mają co jeść, a chore i bezdomne zwierzaki mają zapewnioną opiekę weterynaryjną. Jesteśmy ogromnie wdzięczni za każdą przekazaną złotówkę i każdy 1% podatku.

Ogromnie dziękujemy wolontariuszom, którzy poświęcając swój czas ratują zwierzaki. Dzięki Wam niemożliwe staje się możliwe

Dziękujemy lekarzom weterynarii za opiekę nad naszymi podopiecznymi i wyrozumiałość

  Dziękujemy wszystkim, którzy adoptowali od nas zwierzaki. Śpimy spokojnie, bo wiemy, że chatulowe koty mają się u Was dobrze.

Wierzymy, że w kolejnym roku istnienia Fundacji CHATUL zrobimy jeszcze więcej! Bądźcie z nami i wspierajcie nas w służbie dla zwierząt, które nie mają nikogo.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.

two × 5 =