Do poczytania

Strona główna / Do poczytania
Chatulowy test żwirków

Chatulowy test żwirków

Kuweta jest niezbędnym kocim wyposażeniem. Czym najlepiej ją wypełnić? Jaki żwirek lubią koty? Jakiego wypełniacza do kuwety używać, aby był czysto, pachnąco i ekonomicznie? Każdy kot i każdy opiekun może mieć inne preferencje i upodobania.

Kot na wymiar

Kot na wymiar

Czy wiesz jakie adopcje są najbardziej udane? Najbardziej udane adopcje to te, w których człowiek jasno określ swoje preferencje odnośnie do charakteru kota i mniej więcej jego wieku, opowiada nam o swoim stylu życia, członkach rodziny i... zdaje się na nas.

Co dwa koty to nie jeden!

Co dwa koty to nie jeden!

Dlaczego dwa koty?
Bo w towarzystwie zawsze raźniej! :) A tak na poważnie jest dużo plusów. Przede wszystkim choćbyśmy stawali na głowie to nie jesteśmy w stanie pobawić się z naszym kotem, psem bądź innym pupilem w sposób dający mu taką radość jak...

Koty wolno żyjące

Koty wolno żyjące

Kot wolno żyjący to zwierzę, które urodziło się na wolności. Nie jest to kot bezdomny, bo nigdy domu nie miał.
Tego rodzaju kot charakteryzuje się pewną dzikością i nieufnością wobec człowieka i otoczenia, dzikość ta pozwala mu przeżyć.

Zrób to sam

Zrób to sam

Wiesz, że większość kotów, które mamy do adopcji to koty wzięte wprost z ulicy?
Nasi wolontariusze i współpracujący z nami miłośnicy kotów mają szeroko otwarte oczy i co chwila znajdują bezradnego kota, który został porzucony lub uciekł i nikt go nie szuka.

Po co Ci kot?

Po co Ci kot?

Zanim podejmiesz decyzję o przygarnięciu zwierzaka, zastanów się po co ci kot? Czy nie jesteś bez niego wystarczająco szczęśliwy?
Opowiemy Ci o wadach życia z kotem, bo zalety są oczywiste i o nich będzie na koniec. Aby było barwnie i kolorowo musisz sobie tego kota najpierw wyobrazić...